هتل سورینت مریم

هتل سورینت مریم در اسفند ماه 1390 به گروه هتل های سورینت پیوست. دو ماه پس از واگذاری، از اردیبهشت ...

  • اینترنت بی سیم
  • رستوران
  • تلوزیون

هتل سورینت مریم جزو معدود هتل هایی است که از تکنولوژی کنترل هوشمند (BMS) برای خدمت رسانی به میهمانان استفاده می کند . با تجهیز هتل به سیستم هوشمند ، وسایل الکترونیکی هر اتاق مانند روشنایی ، تهویه مطبوع ، سرمایش و گرمایش و ... همزمان با ورود مسافر به صورت خودکار فعال می شوند . امکانات این سیستم مدرن شرایط مناسب تری برای تامین آسایش و آرامش میهمانان فراهم میکند.
یکی دیگر از خدمات هتل سورینت مریم امکان استفاده از تلوزیون اینترنتی ( IPTV) است. این سیستم علاوه بر پخش شبکه های تلویزیونی دارای آرشیو دیداری شنیداری ، مشاهده صورتحساب ، دسترسی به اینترنت، اطلاعات مراکز گردشگری ، اعلام اوقات شرعی و وضعیت آب و هوا می باشد.
با اقامت در هر یک از 56 اتاق هتل سورینت مریم ، میتوانید از روم سرویس ، بوفه صبحانه (سرد و گرم) – بوفه نهار (ایرانی ، فرنگی و سالاد بار)- سرویس عصرانه (میوه) - سرویس چای و قهوه ، اینترنت بی سیم پر سرعت ، صندوق امانات (safe box ) ، اتاق جلسات ( 12 نفره) ، سیستم IPTV ، مینی بار و تشریفات فرودگاهی (رفت و برگشت) استفاده کنید.
خدمات ویژه خانه داری و لاندری از دیگر سرویس های معمول دراین هتل است. همچنین سرویس کافی لانژ به صورت 24 ساعته در اختیار میهمانان و شهروندان قرار دارد

درجه هتل : 5 ستاره
نام مدیر : آقای پوریا ملکی
تعداد اتاق : 56
تعداد تخت : 112
تلفن : (076) - (076)-44467511
فاکس : (076) - (076)-44467519
آدرس : کیش، ضلع جنوب شرقی میدان امیر کبیر، هتل سورینت مریم
وب سایت : http://www.sorinethotels.com

مکان های نزدیک هتل سورینت مریم

100

رستوران کوه نور

این رستوران زیباترین رستوران جزیره کیش می باشد که در مجاورت هتل سورینت صدف به وسعت 600 متر مربع و ظرفیت یکصد نفر قرار گرفته است، همزمان با خرید هتل ...

5 دقیقه
جزییات