هتل داریوش

هتل بزرگ داریوش هتلی ۵ ستاره‌ در جزیره کیش است که با سرمایه‌گذاری حسین ثابت ساخته شد. این هتل با ...

  • اینترنت بی سیم
  • باشگاه ورزشی
  • رستوران
  • تلوزیون

در دنیا  هتل های زیبا  ، مدرن  و  بزرگ  فراوانند ؛ ویژگی یکتای هتل بزرگ داریوش بعنوان  تنها  هتل  زیبا  و  بزرگ دنیا   که  تمدّن و  فرهنگ  یک  ملّت بزرگ  و  کهن  را   به رخ  جهانیان می کشاند ؛ و بعنوان   یگانه   نماد  تاریخی کشور با معماری یکتای جهانی خود،   شکوه سلطنت گسترده  ، فرهنگ  و تمدّن ایرانیان عزیز  را  هویدا  نموده  و  دلیل  قاطعی  برنام خلیج همیشه جاوید فارس است . برای  ساخت این خانه ی عشق  که هر هموطن  را   سرشار  از غرور  و  بالندگی  به  افکار ، فرهنگ  و  تمدّن  نیاکان  خویش می نماید ؛ بایستی  پنج  ویژه  گی و توانایی در وجود  سرمایه گذار محترم آن ، جناب آقای مهندس حسین ثابت وجود می داشت :

۱- تجربه :  سی سال اندوخته  و  تحمّل  فراز  و  نشیب  های  عرصه صنعت هتلداری و گردشگری به ویژه در جزایر قناری موجب پیدایش  تجربه جهانی است .

۲- سخاوت :  کسی که با دشوار ی و پشت کار در خارج از ایران به ویژه در دنیای بی رحم اقتصاد غرب  و  با  وجود  رقابت های بسیار سخت و نزدیک ؛ می تواند  به قلّه های رفیع موفقیّت  نایل گردد و برای کسب هر سنت و دلار زحمات فراوان و تحمل غربت را نموده است ؛ اگر سخاوت نداشته باشد نمی تواند ده ها میلیون یورو سرمایه و اندوخته سال های موصوف  را به راحتی  در این پروژه صرف نماید .

پروژه ای که حتی ده سال آینده نیز توجیه اقتصادی نسبت به حجم سرمایه گذاری نخواهد داشت  .

۳- سلامتی : بایستی بدنی سالم وجود داشته باشتد تا طی مدت ساخت این هتل  ۱۸۰ بار  به اروپا جهت  ادامه و اداره  امور هتل های موجود  در  اسپانیا ، تردد نماید .

۴- شهامت : در زمانی که طالبان  بودا ها را در افغانستان پایین می کشید و آثار تاریخی  را ویران می کرد ؛  نماد ها  و مجسمه های هخامنشی  پیکره این هتل را  تابناک می نمودند  .

۵- عشق : بایستی عاشق وطن و ایرانیان باشید تا  به فکر سود اقتصادی نبوده  و جهت احیا و نکو داشت هویّت و تمدّن هموطنان ، عاشقانه در جزیره متروکه و بایر کیش ( در آن سال ها ) سرمایه ی چند صد میلیارد تومانی هزینه کنید .

درجه هتل : 5 ستاره
نام مدیر : آقای مخملباف
تعداد اتاق : 168
تعداد تخت : 376
تلفن : (076) - (076)-44444900
فاکس : (076) - (076)-44441513
آدرس : جزیره زیبای کیش ، هتل بزرگ داریوش
وب سایت : http://www.dariushgrandhotel.com

مکان های نزدیک هتل داریوش

99

پارک دلفین‌ها

مجموعه تفریحی پارک دلفین‌ها با مساحتی حدود 100هکتار در جنوب شرقی جزیره کیش قرار دارد. این مجموعه شامل فضای سبز با انواع گونه‌های مختلف گیاهی، باغ ...

5 دقیقه
جزییات