فرمانده انتظامی کیش: مسافران از روزه خواری درملاعام خودداری کنند

30 ۳۰ خرداد

فرمانده انتظامی کیش: مسافران از روزه خواری درملاعام خودداری کنند

نویسنده : - تعداد بازدید : 890
به گزارش روز جمعه ایرنا از پلیس انتظامی کیش،سرهنگ حسین دهکی در پیامی فرا رسیدن ماه مبارک رمضان را دمیدن روحی تازه در کالبد جامعه دانست و برضرورت حفظ شعائر دینی و حرمت این ماه به شهروندان ، مسافران و گردشگران تاکید کرد .


در ادامه این پیام آمده است: متصدیان هتل ها، رستوران ها،مهمان پذیرها،پایانه ها و فرودگاه تنها برای مسافران خود می توانند ضمن گرفتن مجوز از مراجع ذی ربط بارعایت شئونات اسلامی و پوشش فضای مربوط، فعالیت کنند و ارائه خدمات توسط سایر مراکز پذیرایی از اذان صبح تا اذان مغرب ممنوع بوده و در صورت مشاهده برابر مقررات با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد. 

در بخش دیگری از هموطنان به ویژه رانندگان وسایل نقلیه عمومی و خصوصی خواسته شده از تظاهر به روزه خواری ، استعمال دخانیات و آلودگی صوتی پرهیز کنند. 

توصیه به رعایت عفاف و حجاب،مهربانی واهتمام در کمک به ضعیفان و دیگر وظایف انسانی از دیگر بخش های پیام فرمانده انتظامی کیش است.

در آخرین بند از این پیام آمده است:فرماندهی انتظامی کیش تمام تلاش خود را جهت تسهیل ترافیک و عبور و مرور و سالم سازی فضای عمومی به کار خواهد بست و انتظار است، مردم عزیز ضمن همکاری و همیاری در صورت مشاهده موارد تخلف،با تلفن 110 پلیس را در جریان قرار دهند.