استقبال خریداران سراسر کشور از محصولات داخلی با تبلیغات نوزدهمین جشنواره تابستانی کیش

13 ۱۳ مرداد

استقبال خریداران سراسر کشور از محصولات داخلی با تبلیغات نوزدهمین جشنواره تابستانی کیش

نویسنده : - تعداد بازدید : 475

طرح حمایت از تولیدات داخلی درجشنواره تابستانی کیش با استقبال هموطنانمان در سراسر کشورمواجه شد.

به گزارش کیش کلاب به نقل از روابط عمومی واموربین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، محمد محب خدایی با اشاره به رشد آمارها گردشگری درنوزدهمین جشنواره تابستانی کیش گفت: تاکنون درمجموع دردوبخش هوایی ودریایی نسبت به سال گذشته رشد 17 درصدی درآمارهای گردشگری داشته ایم.

وی افزود: جذب گردشگر با برنامه ریزیهای منسجم وهدفمند انجام شده است که تبلیغات نفربه نفر با بهره گیری از تولیدات داخلی یکی از این طرح ها بود.

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش گفت: با هدف حمایت از محصولات داخلی وجذب گردشگران داخلی طرح تبلیغاتی جشنواره تابستانی کیش برروی محصولات شرکت های دایتی، تاپیس، خوشاب وعالیس درج شده است.خریداران با خرید این محصولات می توانند درمرحله اول برای شرکت درقرعه کشی سفررایگان به کیش کد درج شده برروی بسته را به شماره 6122 پیامک کنند وسپس براساس راهنمایی سامانه پیامکی کد مرجع را از روی رسید صادره از دستگاه  کارتخوان به 6122 ارسال کنند.

وی افزود: درمرحله اول ، محصولات دایتی با تبلیغات کیش روانه بازار شد که درنخستین روز 9500 پیامک شرکت درقرعه کشی با خرید محصولات دایتی به سامانه پیامکی 6122 ارسال شد.

خدایی افزود: روزانه دو میلیون محصول با تبلیغات جشنواره تابستانی درکشور توزیع می شود که این آمار به زودی به 5 میلیون خواهد رسید.

وی درپایان تاکید کرد رضایتمندی گردشگران وارائه کالاها وخدمات با قیمت وکیفیت مناسب مهمترین هدف ما درجشنواره تابستانی است که این امر درسایه مشارکت، همدلی وهمکاری همه دست اندرکاران گردشگری، جوامع واصناف به دست می آید.