برگزاری نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری و تجاری در معدن، سیمان، متالورژی و صنایع وابسته درکیش

06 ۶ بهمن

برگزاری نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری و تجاری در معدن، سیمان، متالورژی و صنایع وابسته درکیش

نویسنده : - تعداد بازدید : 574
دومین نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در حوزه معدن، سیمان ، متالورژی و صنایع وابسته با حضور گسترده شرکت های بزرگ و معتبر داخلی و خارجی در جزیره کیش برگزار می شود.

به گزارش کیش کلاب به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش،  این نمایشگاه  با حضور بیش از 80 شرکت داخلی و خارجی در روزهای 6 تا 9 بهمن در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش برگزار می شود.

بنابر این گزارش شرکت هایی از کشورهای چین، ترکیه،، ایتالیا، کانادا، استرالیا، روسیه، اسلوانی و آلمان در دومین نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری و تجاری در حوزه معدن، سیمان، متالورژی و صنایع وابسته حضور خواهند داشت.

همچنین شرکت های بزرگی مانند ایمیدرو، تهیه و تولید مواد معدنی، اف ال اسمیت، هلدینگ فارس و خوزستان و شرکت مینرالیتی کانادا دراین نمایشگاه حضور دارند و آخرین دستاوردهای داخلی و خارجی حوزه معدن، سیمان، متالوژی و صنایع و تجهیزات وابسته به این حوزه، در بخش های مختلف اکتشاف، استخراج، فرآروری، صادرات، سرمایه گذاری و ماشین آلات را ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار خواهند داد.

معرفی فرصت ها و ظرفیت های سرمایه گذاری، سرمایه پذیری، ارائه دستاوردهای سازندگان و تولیدکنندگان معدن، سیمان و متالورژی، آشنایی با زمینه های سرمایه گذاری در حوزه معدن، صنایع معدنی، سیمان و متالورژی، هدایت سرمایه های داخلی و خارجی به بخش های معدن و همچنین انتقال دانش و تکنولوژی نوین و همچنین ایجاد زمینه رقابت سازنده بین شرکت ها، از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

همزمان با برگزاري نمایشگاه فرصت هاي سرمايه گذاري در صنايع معدني، متالورژي و سيمان در جزيره كيش، برای اولین بار کارگاه آموزشی فرآوری مواد معدنی توسط شرکت مینرالیتی کانادا به زبان انگلیسی، پنل نقش مدیریت در اقتصاد معدن توسط دکتر شکوری، رئیس کمیسیون معادن اتاق ایران – پنل فرصت های سرمایه گذاری در معدن و صنایع معدنی توسط کمیته سرمایه گذاری خانه معدن ایران و نخستين كارگاه اموزشي صنعت منيزيم توسط اولين و تنها توليد كننده منيزيم در ايران (شركت شمش فلز رويال) برگزار خواهد شد.

دومین  نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری و تجاری در معدن، سیمان و متالورژی و صنایع وابسته با همکاری شرکت توسعه و سرمایه گذاری کیش، بخش خصوصی،  وزارت صنعت، معدن تجارت، سازمان نظام مهندسی معدن ایران، انجمن سنگ آهن ایران و خانه معدن ایران با حضورگسترده شرکت های داخلی و خارجی برگزار می شود.

گفتنی است با توجه به پتانسیل خوب بخش های معدن، سیمان و متالورژی کشورمان برای جذب سرمایه گذاری و همچنین تجارت آسان در جزیره کیش بعنوان فعال ترین منطقه آزاد و ویژه اقتصادی ایران، این نمایشگاه می تواند فرصت بسیار مطلوبی جهت حضور و سرمایه گذاری در بخش های صنعتی و معدنی کشور باشد.