اجرای طرح رالی باس در کیش

03 ۳ بهمن

اجرای طرح رالی باس در کیش

نویسنده : - تعداد بازدید : 624

معاون گردشگری منطقه آزاد کیش گفت: با توافقی که با پایانه های کشور صورت گرفته هموطنان می توانند از شهرهای خود با اتوبوس به مقصد کیش سفر کنند و با هواپیما به مبدا بازگردند.

 

به گزارش کیش کلاب به نقل از ایرنا ، محمد محب خدایی در حاشیه نخستین نشست ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی سال 95 در مورد برنامه های جدید گردشگری برای هموطنان اظهار داشت : یکی از این برنامه ها رالی باس است که هموطنان می توانند ایرانگردی با اتوبوس را تجربه کنند .
وی گفت : هدف از برگزاری این طرح رونق گردشگری، داشتن سفری ارزان قیمت برای خانواده ها عنوان کرد و گفت : در صورت موفقیت در اجرای این برنامه ، طرح رالی اتوبوس فصلی، دانشجویی و خارجی نیز راه اندازی خواهد شد.
این مسئول در سازمان منطقه ازاد کیش اظهار داشت : با توافقی که با پایانه های کشور که فرودگاه دارند انجام شده است و هموطنان می توانند از 25 اسفند با اتوبوس ،ایران گردی را تجربه کرده و با هواپیما به مبدا خود بازگردند.
محب خدایی اظهار داشت : گروه دیگر که با هواپیما به جزیره کیش سفر می کنند در بازگشت می توانند ایرانگردی را تجربه کنند .
معاون گردشگری سازمان منطقه ازاد کیش گفت: با توجه به طولانی بودن مسیر مسافران در ایستگاههای مختلف شهرها پذیرایی خواهند شد تا سفر خوبی داشته باشند .
وی اظهار داشت : بعد از تعطیلات نوروزی برنامه ها با اجلاس برند ها ، برگزاری نمایشگاه و همایش های ویژه، جشنواره آبنبات چوبی و دیگر برنامه های که بر اساس تقویم گردشگری تثبیت شده و اجرا می شود تا همه اقشار مردم از برنامه های بهره مند شوند.
گفتنی است : این طرح به همت معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش و با همکاری سازمان پایانه ها و شهرداری های سراسر کشور اجرا می شود .