نمایشگاه و همایش شهر ایده آل به میزبانی جزیره کیش برگزار می شود

به گزارش کیش کلاب و به نقل از ایرنا - مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش از برپایی ششمین ...

به گزارش کیش کلاب و به نقل از ایرنا - مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش از برپایی ششمین نمایشگاه و همایش تخصصی شهر ایده آل در دی ماه امسال در جزیره کیش خبر داد.
24 ۲۴ مرداد

نمایشگاه و همایش شهر ایده آل به میزبانی جزیره کیش برگزار می شود

نویسنده : - تعداد بازدید : 1136

بهبود بهی زادی جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود:در این نمایشگاه شرکت های فعال، دستاوردها و تولیدات خود را در حوزه مدیریت شهری، خدمات شهری و همچنین شهرداری های کشور فرصت های سرمایه گذاری شهری خود را در معرض دید علاقمندان قرار خواهند داد.
وی ادامه داد: این رویداد با حمایت سازمان منطقه آزاد کیش از 10 تا 13 دی ماه 94 به مدت چهار روز در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش برگزار خواهد شد .
بهی زادی اضافه کرد : همزمان با برگزاری این نمایشگاه، ششمین همایش شهر ایده آل نیز با حضور شهرداران و مدیران شهری سراسر کشور در حوزه مدیریت شهری در سالن خلیج فارس مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار می شود.
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش به ارائه مقالات اساتید و دست اندرکاران حوزه مدیریت شهری در این همایش اشاره کرد و گفت : این همایش در قالب سخنرانی و ارائه تجربیات موفق در شهرداری ها و همچنین برگزاری کارگاه های آموزشی اساتید برتر در حوزه مدیریت شهری به صورت یک برنامه دو روزه ارائه خواهد شد.
علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر در خصوص برپایی این نمایشگاه و همایش می توانند به نشانی پایگاه اینترنتی WWW.idealcity.ir مراجعه کنند.
گفتنی است :این نمایشگاه در سال های گذشته با حمایت سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، متشکل از نمایشگاه ،همایش و نشست های تخصصی حوزه های متنوع شهری برگزار شده است.
پنجمین نمایشگاه و همایش تخصصی شهر ایده آل سال گذشته نیز به میزبانی کیش برگزار شد.