سفر به کیش

سفر به کیش سفر کیش سفری است آرام و به یاد ماندنی، اما سفر به کیش را از کجا باید شروع کرد؟ آیا باید با وسیله شخصی به کیش سفر کرد یا وسایل حمل و نقل عمومی، از طریق زمین یا آسمان، از طریق تور به کیش سفر کنیم یا شخصا اقدام کنیم؟ توی کیش کجا بمانیم؟ چی بخوریم؟ چی بخریم؟ کجا بیشتر خوش می‌گذرد؟ و .... سوالاتی که ذهن همه مسافران را به خود معطوف می‌کند.

سفر به کیش

سفر کیش سفری است آرام و به یاد ماندنی، اما سفر به کیش را از کجا باید شروع کرد؟ آیا باید با وسیله شخصی به کیش سفر کرد یا وسایل حمل و نقل عمومی، از طریق زمین یا آسمان، از طریق تور به کیش سفر کنیم یا شخصا اقدام کنیم؟ توی کیش کجا بمانیم؟ چی بخوریم؟ چی بخریم؟ کجا بیشتر خوش می‌گذرد؟ و .... سوالاتی که ذهن همه مسافران را به خود معطوف می‌کند. در جواب باید گفت همه روش‌های سفر به نوبه خود باعث تمدد اعصاب و آرامش خاطر خواهد شد. سفر با وسیله شخصی والبته به طور دسته جمعی حال و هوای خودش را دارد. مخصوصا سفر کیش و زمانی که از بندر زیبای لنگه با خودرو وارد کشتی می‌شوید  و فاصله نودو سه کیلومتری یا پنجاه وهفت مایلی لنگه تا کیش را بر روی آبهای نیلگون خلیج فارس طی می‌کنید با مناظر زیبایی از جانوران دریایی و ترکیب رنگ‌های مختلف روبرو می شوید. حتی اگر کمی خوش شانس باشید دسته‌های در حرکت دلفین ها را نیز مشاهده خواهید کرد. مسافرت هوایی به کیش هم که برای کسانی که  فاصله‌های طولانی زمینی را دوست ندارند توصیه می‌شود. مناظر زیبای رشته کوهها، کویر و دریاچه ها، پروازی غرور افرین بر فراز خلیج همیشه فارس و ...  مناظر زیبایی را در خاطره‌ها بر جای می‌گذارد.

بسته به زمانی که به کیش آمده‌اید، 5 سوال اساسی سفر مطرح می‌شود که زیرساخت همه انها در کیش فراهم شده است و تنها نقطه مبهم برنامه‌ریزی برای استفاده از انهاست. اینجاست که یک راهنمای کاربلد نیاز است که خواب، خوراک، خرید، خدمات گردشگری و خوش گذرانی را باید به مسافران راهنمایی کند تا خاطره‌ای خوش رقم بخورد. کیش کلاب همان راهنمای کار بلد است.