اسکله تفریحی

اسکله تفریحی فاز اول اسکله تفریحی بزرگ کیش ظرف مدت کوتاه بیست ماهه ساخته شد و در مرداد ۱۳۸۵ افتتاح شد. اسکله تفریحی، در ساحل شرقی جزیره زیبای کیش قرار گرفته است و عرشه‌ای چوبی و زیبا دارد که شما را به سمت آبهای نیلگون خلیج فارس هدایت می‌کند و جای مناسبی برای پیاده‌روی است. این اسکله توسط متخصصان ایرانی ساخته شده است. طول آن ۴۳۷ متر، عرض ۱۸ متر و مساحت ۱۰ هزار مترمربع بوده و هیچ گونه اثر تخریبی بر زیستگاه‌های دریایی نداشته است.

اسکله تفریحی

فاز اول اسکله تفریحی بزرگ کیش ظرف مدت کوتاه بیست ماهه ساخته شد و در مرداد ۱۳۸۵ افتتاح شد. اسکله تفریحی، در ساحل شرقی جزیره زیبای کیش قرار گرفته است و عرشه‌ای چوبی و زیبا دارد که شما را به سمت آبهای نیلگون خلیج فارس هدایت می‌کند و جای مناسبی برای پیاده‌روی است. این اسکله توسط متخصصان ایرانی ساخته شده است. طول آن ۴۳۷ متر، عرض ۱۸ متر و مساحت ۱۰ هزار مترمربع بوده و هیچ گونه اثر تخریبی بر زیستگاه‌های دریایی نداشته است.

اطراف اسکله پر است از کافه، رستوران و مرکز تفریحی از قبيل جت اسكي، قايق‌هاي پدالي (با ظرفيت چهارنفر)، قايق‌هاي ماهيگيري، قايق‌هاي پارويي، سه چرخه‌هاي آبي، امكانات غواصي و قايق‌هاي كف شيشه‌اي که می‌توانید در اینجا لحظات خوشی را بسازید. این مکان در تمام شبانه روز امن و پر رفت و آمد است. اسکله بزرگ تفریحی کیش، مکان مناسبی برای پیاده‌روی و گردش است و می‌توان دسته‌های بزرگی از ماهی ها، لاک‌پشت‌های دریایی و پرندگان دریایی را دید. یادتان باشد اینجا بهترین مکان برای ماهی گیری است، پس این تجربه را از دست ندهید.